0 0

  • تاریخ : ۱۳۹۶/۳/۱
  • بازدید : 628
امتیاز 0.00 از 0
پرسش

با سلام اقای دکتر ، من از شهریور پارسال دچار وزوز گوش شدم اوایل خیلی شدید بود الان دور دوم هست که داری نوروتریپتلین و پروپرانول ، تریا مترن اچ ، الپروزلام 0/5 مقرف میکنم ولی هنوز صدا مثل فن در گوشم هست خواستم از شما بپرسم ایا درمان قطعی داره با نه ؟ ممنون سوال دیگرم خواستم بدونم شما جراحی بینی رو چند میگیرید راستش انحراف بینی هم دارم بازنشسته فرهنگی هم هستم از جوانی هم ارزو داشتم بینی ام را عمل کنم ایا شما انحرافش رو با بیمه عمل میکنید و و زیبایی رو هم فقط دو میلیون و پانصد دارم اینم بعد دو سال در قرض الحسنه به اسمم در اومده 54سال دارم نه 54ساله خیلی پیر ، جوانتر دیده میشوم بینی استخوانی دارم البته می بخشید این خواسته زیادی است لطفا جوابم را به ایمیل یا موبایلم بدهید با تشکر

پاسخ
با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز
وزوز گوش یکی از معضلات پزشکی است که علت اصلی آن ناشناخته مانده و درمان آن نیز به همین صورت قطعی نیست. درمانهاییکه درحال انجام است به صورت تجربی برای 50% افراد درمانگر است. در واقع تیری است در تاریکی و درمان قطعی برای آن وجود ندارد. درمان ها دو دسته هستند یکی درمان های دارویی که برایتان انجام شده و یکسری داروهای دیگر نیز وجود دارد. روش درمانی دوم تغییر سبک زندگی است که با مراجعه به مقاله وزوز گوش در سایت میتوانید به صورت کامل درمان روحی را مطالعه نمایید.
در خصوص انحراف بینی اگر بیمه شما با بیمارستان قرارداد داشته باشد من بصورت موردی جراحی بینی با بیمه قبول میکنم. در خصوص جراحی زیبایی بینی در صورتیکه تشریف آوردید عنوان کنید در سایت سوال ثبت نموده اید تا بصورت حضوری صحبت شود.
با آرزوی سلامتی و بهبودی – دکتر مجید نصیری
امتیاز دهید :
به اشتراک بگذارید :

برچسب ها

گزارش

نظرات کاربران

نظر دهید