0 0

  • تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
  • بازدید : 1446
امتیاز 0.00 از 0
پرسش

با سلام
بنده مدتی دچار خفگی در خواب هستم و از خواب بیدار میشم.رفتم متخصص حلق و بینی فرمودند مشکل آپنه خواب دارم و عمل سرپایی رادیو فرکانسی انجام دادم الان راحت تر می خوابم ولی مشکلم کامل حل نشده و حتی در بیداری هم خشکی شدید گلو پیدا می کنم و حتی قورت دادن آب دهن برام سخت میشه انگار یه چیزی تو حلقم هست.پزشک مربوطه داخل حلق رو نگاه کردن و گفتن چیزی نیست در هنگام عمل رادیو فرکانسی زبان کوچیک رو یکم برید.در کل بعد از عمل راحت از قبل می خوابم و بیداری در خواب خیلی کمتر شده ولی بیشتر مشکلم در بیداری شده یعنی خشکی گلو و مشکل در قورت دادن آب دهن.لطفا راهنمایی کنید مشکل بنده همون آپنه هست یا چیز دیگه.با سپاس

پاسخ
درود خدمت شما دوست عزیز،
اینكه در حین خواب از خواب میپرید علل مختلفی داردكه باید بررسی شود. لازم است به یكی از كلینیك های خواب یا خروپف مراجعه نمایید و شب را آنجا بگذرانید تا با دستگاه های مختلف مورد بررسی قرار گیرید كه چندبار از خواب میپرید یا چندبار تنفس شما درخواب قطع میشود.
اینكه احساس جسم خارجی دارید لازم است تصویر برداری از حنجره انجام شود. در برخی موارد پرده های كرمی، لوزه ها یا زبان كوچك این مشكل را ایجاد میكنند. البته فرمودید زبان كوچك جراحی شده پس شامل این بخش نیست.
با آرزوی سلامتی و بهبودی شما – دکتر مجید نصیری
امتیاز دهید :
به اشتراک بگذارید :

برچسب ها

گزارش

نظرات کاربران

نظر دهید