0 0

  • تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۲۴
  • بازدید : 661
امتیاز 0.00 از 0
پرسش

سلام آقای دکتر.
من 27 سالم هست. حدودا 6ماه به شدت سرگیجه داشتم دکتر میرفتم میگفت چیزی نیست. و قرص بتاهیستین و بتاسرک و دیمن هیدرینات روزی 1تا 2 تا میخوردم. منتها 2 هفته پیش در صدم ثانیه سرم گیج رفت طوری که اصلا متوجه نشدم تا زمانی که با صورت خوردم زمین و بینیم شکست....
گوش راستم براثر اوریون کاملا ناشنواست و در گوش چپم به تازگی بعد از تست اکوجی متوجه شدم بیماری سندرم مینیر دارم. دکتر به من بتاسرک و ویتامین ب دادن هر 8 ساعت و قرص هیدروکلروتیازید هر روز صبح یک چهارم.
با اینکه دو هفتس نمک هم اصلااااااا نخوردم، و داروهامو میخورم همچنان هر روز سرگیجه دارم و حالم بده. توروخدا بگین چیکار کنم؟ اگر رعایت خاص دیگه ای هست یا عمل یا هرچیزی......
مرسی از وقتی که برام میذارین

پاسخ
با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز و پوزش از تاخیر در پاسخ دهی به سوال شما که به دلیل ازدیاد سوالات ثبت شده در سایت، پیش آمده.
دوست عزیز اینکه توضیح دادید سرگیجه دارید و در گذشته شنوایی گوش راستتون ازدست دادید، از نظر تعادلی تفاوت زیادی ندارد ، شما شنوایی گوش راستتون ازدست دادید اما دستگاه تعادلی گوش راست شما میتواند کار کند. مشکل منییر بیماری نیستکه بتوان برای آن درمان خاصی انجام داد و صرفاً کنترل کننده است که در موارد حاد دیرتر به دارو پاسخ خواهد داد.
من توصیه میکنم از داروهای قویتری استفاده نمایید تا سریعتر تاثیر کنند که البته نیاز هست تحت نظر پزشک و با بستری و تزریق های مشخص این درمان صورت گیرد. چراکه احتمال اثر گذاری این درمان بیشتر است.
در خصوص جراحی که فرمودید من توصیه نمیکنم ،با اینکه خیلی توصیه میشود برای درمان منییر جراحی انجام شود اما با توجه به اینکه شما شنوایی یک گوش را ازدست داده اید جراحی را توصیه نمیکنم چراکه از عوارض این جراحی ازدست دادن شنواییست.
میشود داروهای کمکی نیز برای شما استفاده کرد اما توجه داشته باشید پس از بهبود همچنان مصرف دارو را میبایست ادامه دهید.
امتیاز دهید :
به اشتراک بگذارید :

برچسب ها

گزارش

نظرات کاربران

نظر دهید