0 0

  • تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۲۳
  • بازدید : 765
امتیاز 0.00 از 0
پرسش

سلام وقتتون بخیر ببخشید مزاحمتون شدم من از دیروز صب ک از خواب بیدار شدم سرگیجه ی عجیبی داشتم ب دکتر مراجعه کردم بعد از معاینه و شرح حال گرفتن گفتن ک آب گوش میانیم تکون خورده و قرص بتاهیستین و ویتامین ای بهم دادن از دیروز بدتر شدم بهتر نشدم.چون دانشجوم و خوابگام خیلی اذیت میشم اینجام متخصص خوب سراغ ندارم.بنظرتون نیاز ب پیگیری بیشتر هست ؟

پاسخ
با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز و پوزش از تاخیر در پاسخ دهی به سوال شما که به دلیل ازدیاد سوالات ثبت شده در سایت، پیش آمده.
دوست عزیز در درجه اول باید بدانیم منظور شما از سرگیجه چیست، همه ی اختلالات تعادلی را سرگیجه مینامیم. سرگیجه شما درصورتیکه ماهیت آن سیاهی جلوی چشم باشد یک علت دارد ، اگر عدم تعادل و کشیده شدن به بکطرف باشد یک دلیل دارد و اگر احساس چرخش به شما دست میدهد معنی دیگر دارد. معمولاً سرگیجه هاییکه احساس چرخشی به شما دست میدهد مربوط به گوش داخلی و دستگاه تعادلی میشوند که درمان آن استراحت و عدم حرکت سر و گردن و دولا نشدن است.
توصیه میکنم نسبت به مراجعه به پزشک و بررسی گوش میانی اقدام نمائید تا تستهای شنوایی و تعادلی از شما گرفته شود که بهترین تشخیص و درمان انجام شود.
با آرزوی سلامتی و بهبودی شما – دکتر مجید نصیری
امتیاز دهید :
به اشتراک بگذارید :

برچسب ها

گزارش

نظرات کاربران

نظر دهید