0 0

  • تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۲۶
  • بازدید : 598
امتیاز 0.00 از 0
پرسش

سلام ، وقت بخیر ...

ته زبانم چند تا دانه متوسط ایجاد شده و همیچنین اخر دهان (گلو) یک غده ای بوجود آمده ، که در سایر افراد من مشاهده نکردم ... کف زبانم سبز رنگ شده ... و بالای دهان (سقف) هم تغییراتی کرده ، چند روز پیش متوجه شدم که دهانم اینطور شده و مشخص نیست که چه مدت بوجود آمدن ( درکل نه دردی و نه سوزشی دارن و فقط اینکه گاهی خارش دارن) / خواستم عکس رو بفرستم که نمیشه اینجا آپلود کرد ... تشکر فراوان ...

پاسخ
با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز ،اینکه انتهای زبان توده هایی ملاحظه میکنید، باید گفت که این برجستگیها را بطور معمول همه ی ما داریم، فقط در بعضی مواقع این ها برجسته تر میشوند که عامل آن میتواند عفونت یا تحریک بیش از حدشون باشه.
و همچنین میتواند استفاده از غذاهای تند،دارای ادویه زیاد و یا داغ عامل آن بوده باشد، سبز شدن زبان هم نمایانگر مشکلات گوارشی است، که احتمالاٌ روده ها یا معده بدرستی کار نمیکند،البته باید حتماً معاینه دقیق صورت گیرد ولی همانطور که گفتید چون درد و سوزش ندارید و بطور اتفاقی متوجه آن شدید احتمالاً مشکلات گوارشی است؛ پیشنهاد میکنم حتماً به یکی از همکاران گوش و حلق و بینی مراجعه کنید.
با آرزوی بهبودی و سلامتی‌ برای همه دوستان،دکتر مجید نصیری.
امتیاز دهید :
به اشتراک بگذارید :

برچسب ها

گزارش

نظرات کاربران

نظر دهید